Fórumok
STAR WARS Media.Hu - HírPortál :: Fórumok :: STARWARSMedia.Hu - Média Központ :: Könyvek

<< Előző téma | Következő téma >>
Könyvek
Oldal:  1 2 3 ... 60 61 [62]
Moderátorok: Kira, Vegi, Attila, PAVideoStudio
Szerző Üzenet
KaleeshDemiGod
2017 június 13 kedd, 10:34
Regisztrált tag #2127
Regisztrált: 2017 május 02 kedd, 07:22
Üzenetek: 8
Blade írta ...

Pedig volt szerencsém a Baljós Árnyak, és a Klónok Képes könyvhöz, és így megnézve az én könyvemet eléggé azonos főleg, hogy az első 6 részt öleli föl sőt ebbe még néhol informatívabb is. Bár rég láttam már így összevetni kicsit nehéz, de akkor is hasonló mint fajokba, járművekbe stb...
A Szereplők Nagykönyvéről mondjuk semmi jót nem hallottam.

Ááá, a "Szereplők Nagykönyv"e...
Hát, igen. Annak idején én is nagyon vártam. Aztán megláttam a róla feltett képeket.... és rájöttem, hogy inkább a Képes Enciklopédia (továbbiakban K.E.) sorozat "butított" változataként lehet rá tekinteni.
Ráadásul "Nagykönyv"nek hívják. Mikor először láttam az Alexandrában, nem akartam hinni a szememnek. "Nagykönyv"... és kb. akkora, mint egy A/5-ös és egy A/4-es füzet szerelemgyereke.

Apropó "Baljós Árnyak" K.E.. Ennek 2012-ben (a 3D-s változat apropójaként) jelent meg egy jócskán bővített változata (+40 oldal), ami hozzánk már nem jutott el, így nem tudom, miféle új dolgokat tettek bele.

Azért vicces belegondolni, hogy a filmek hivatalos K.E.-ja ma már Legendák kategóriába tartozik. *sóhaj*

Időközben megérkeztek az "Essential Guide To Vehicles & Vessels" és az "Essential Guide To Weapons & Technology" c. könyvek. Majd pénteken teszek fel róluk képeket.
Vissza az elejére
Blade
2017 június 19 hétfő, 03:51
Regisztrált tag #1152
Regisztrált: 2015 december 30 szerda, 03:27
Üzenetek: 51
Remek előre is köszi!

Viszont más kérdés ezek a Képes Könyvek amik ugye az adott filmet mutatják be az első 6-ot be lehet még valahonnan szerezni? MErt a Szukitsot néztem, de ott ugye a mostani 7. rész van kidobva meg a Zsivány ami ugye mostani dolog. De a régi ami neked is megvan 1-től 6-ig bele lehet még valahonnan szerválni?
Vissza az elejére
KaleeshDemiGod
2017 június 19 hétfő, 07:59
Regisztrált tag #2127
Regisztrált: 2017 május 02 kedd, 07:22
Üzenetek: 8
Magyarul eléggé nehezen, a jófogáson, vaterán, bookline-on érdemes próbálkozni. "A Klónok Támádása" és "A Sith-ek Bosszúja" c. köteteket nekem is csak tavaly sikerült beszereznem.
Viszont angolul már jóval könnyebb, ráadásul még importáltatni sem kell. Létezik ugyanis egy egybegyűjtött kötet, melyet a III. rész után adtak ki, egész pontosan 2006-ban. Abban mind a 6 filmhez készült enciklopédia szerepel, méghozzá a külön megjelent kötetek bővített változatai.
Vissza az elejére
Oldal:  1 2 3 ... 60 61 [62]  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF