Fórumok
STAR WARS Media.Hu - HírPortál :: Fórumok :: STARWARSMedia.Hu - Média Központ :: Könyvek

<< Előző téma | Következő téma >>
A klónok háborúja: Életre-halálra
Moderátorok: Kira, Vegi, Attila, PAVideoStudio
Szerző Üzenet
PAVideoStudio
2017 április 19 szerda, 07:14

Regisztrált tag #107
Regisztrált: 2013 április 09 kedd, 12:18
Üzenetek: 913
Adatlap: [Részletek...]
Tombol a klónháború. A szeparatisták és a köztársaságiak ádáz harcokat vívnak a galaxis feletti uralomért, és eközben Palpatine főkancellár ravaszul manipulálja mindkét oldalt a saját céljai érdekében.
Rex százados magával viszi Ahsokát Gilad Pellaeon újonnan átépített rohamcirkálójának három napos próbaútjára. Ám a rutinművelet váratlanul veszedelmes mentőakcióvá alakul, amikor Hallena Devis, a Köztársaság egyik titkos ügynöke eltűnik egy szeparatista invázió folyamán.
[/justify]
Vissza az elejére
Weboldal
steery
2017 augusztus 12 szombat, 01:24
Regisztrált tag #864
Regisztrált: 2015 november 04 szerda, 08:22
Üzenetek: 209
A regény angol címe: No prisoners, azaz Nem rabok. De szerintem helyesebb lett volna a Nem esünk fogságba vagy Ne ess fogságba címet adni neki.
Az idén megjelent SW könyvek közül ezt vártam a legkevésbé. Úgy gondoltam, nem lesz nagy durranás, ezért nem igazán voltam rá kíváncsi. Karen Traviss korábbi könyvei ugyanis egyöntetűen nem tetszettek. Túl sok volt bennük a nőies ömlengés, oda nem illő érzelgősködés, szemérmeskedés és amatőr bénázás. Ehhez képest ez a regény elképesztően más, sokkal jobban sikerült. Annyira, mintha nem is Karen Traviss írta volna, hanem egy háborús veterán férfi. Rendkívül izgalmas, sodró lendületű akcióregény, megrakva mély filozófiai gondolatokkal, fontos kérdésekkel és éles kritikával a Jedi Renddel és a Köztársasággal szemben. Az idei SW könyvek közül egyértelműen ez tetszik eddig a legjobban. Nagyon profi munka, nálam ott van az 5 legjobb SW regény közt! Feltétlenül olvassátok el! Ezt nem lehet kihagyni!
Vissza az elejére
SonOfMurglak
2017 augusztus 14 hétfő, 12:04

Regisztrált tag #345
Regisztrált: 2014 március 09 vasárnap, 08:08
Üzenetek: 88
A "No priosoners" nem azt jelenti, hogy nem leszünk rabok, inkább azt, hogy "Nem ejtünk foglyokat"
Vissza az elejére
Goten56
2017 augusztus 15 kedd, 08:39
Regisztrált tag #317
Regisztrált: 2013 december 17 kedd, 08:31
Üzenetek: 573
Nem szeretnék nagy szavakkal dobálózni, de szerintem ez a könyv többet ér mint a TCW első két évada együtt.
Vissza az elejére

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF