Fórumok
STAR WARS Media.Hu - HírPortál :: Fórumok :: STARWARSMedia.Hu - Nyilvántartási Központ :: Események

<< Előző téma | Következő téma >>
Csaták/Események listája (kánon)
Oldal:  1 [2]
Moderátorok: Kira, Vegi, Attila, PAVideoStudio
Szerző Üzenet
owokaleyo1992
2016 július 14 csütörtök, 03:57

Regisztrált tag #268
Regisztrált: 2013 szeptember 12 csütörtök, 12:44
Üzenetek: 279
Sajnos olvastam őket, az első rész topikjában be is írtam a szerény véleményemet róla.
Azért a fénykard sem lehet mindenható fegyver, mert akkor már a használója túlerőben lenne, szerintem jól tették, hogy adnak 1-2 gyenge pontot az eszköznek, és ettől még nem lesz feltétlenül béna. De voltak olyan Jedik is, akik szerint a sugárkarabély vagy a nehezebb lőfegyverek hatékonyabbak és inkább az utóbbiakat preferálták.
Például azért sem építették például kortózisból a szeparatisták a droidokat, mert kis számban fordult elő, irdatlanul költséges a kitermelése, stb. Van erre egy vicc is, hogy a repülőgépeket miért nem a fekete doboz anyagából csinálták, ha egyszer elpusztíthatatlan...
Vissza az elejére
Goten56
2016 július 14 csütörtök, 06:09
Regisztrált tag #317
Regisztrált: 2013 december 17 kedd, 08:31
Üzenetek: 572
A TFU regények valóban rosszak, de a játékok nekem nagyon tetszettek.
Vissza az elejére
steery
2016 július 15 péntek, 02:35
Regisztrált tag #864
Regisztrált: 2015 november 04 szerda, 08:22
Üzenetek: 203
A fénykard totálisan alkalmatlan mind támadó, mind védekező fegyvernek. A támadáshoz közel kell menni a célponthoz vagy el kell dobni, csakhogy akkor a tulajdonosa fegyvertelen marad, míg vissza nem szerzi. A védekezéshez nem nyújt felületet, csak egy keskeny rúd, ami mögé nem lehet behúzódni, elbújni. Bőven elég, ha valaki egyszerre három fegyverrel lő rá egy Jedire (például egy 3 csövű puskával vagy 4 karja van és mindben stukkert tart) és máris megölte, mert a háromszög alakban egyszerre érkező nyalábokból max kettőt lehet elhárítani egy egyenes rúddal.
Szóval nagyon hiányolom a galaxisból a mindenki által használt könnyű személyi erőtér pajzsokat, amiket a gunganok használtak a nabooi csatában.
Vissza az elejére
Oldal:  1 [2]  

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF